Pożyczka na dowód w banku ? Możliwe!

Bank Alior S.A. oferuje klientom tani kredyt gotówkowy na dowolny cel. Doskonała oferta zarówno dla klientów indywidualnych jak również małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki opcji wniosek on-line dostajesz pożyczkę na dowód bez zbędnych formalności i niepotrzebnej straty czasu. Zadowolenie klienta stawiamy sobie za cel naszych działań. Sprawdź ofertę dla siebie i wybierz najlepszy kredyt już dziś …

Pożyczka gotówkowa dodatkowo daje takie korzyści jak:

  • Prowizja za przyznanie – 0%.
  • Gotówkę możesz dostać na rachunek bankowy – w 1 dzień.
  • Kwota maksymalna, osiągalna to – 150 000 zł bez zabezpieczenia czy poręczenia.
  • Przy problemach ze spłatą – bezpłatnie zawiesisz spłacanie pożyczki do 90 dni.

Jak działa Alior …

Alior Bank to bank, który wychodzi naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klienta. W ofercie proponuje zarówno korzystny kredyt samochodowy z gwarancją jak również pożyczkę na dowód osobisty. Prześlij wniosek i sprawdź czy oferta Alior Banku spełnia Twoje oczekiwania. Alior Bank – wyprzedzamy Twoje marzenia – sprawdź szczegóły niżej »

Przykład oparto na pożyczce w kwocie: 27 000 PLN, z liczbą rat: 59, oprocentowanie nominalne: 8,7%, składaka ubezpieczenia na życie: 5044 PLN, opłata za przygotowanie: 0 PLN, odsetki: 9951,00 PLN, RRSO: 14,19%, raty comiesięczne: 651,73 PLN. Ostateczne warunki przyznania kredytu uzależnione są od wiarygodności kredytowej starającego się o kredyt, daty przelania pożyczki na konto oraz daty opłacenia pierwszej należnej raty. Przedstawione warunki – wg stanu na 22.02.2014 r.