Bankowe konta osobiste bez opłat

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą konta bankowego i nie wiesz które konto wybrać bo za swoje dosyć mocno przepłacasz lub na przykład masz już dosyć swojego obecnego banku to konto Getn Banku jest na wyciągnięcie ręki. Proponujemy je nie tylko ze względu na opłaty czy szybkość działania ale bardziej na innowacyjność! Otóż w tym banku wykonasz na przykład przelew prze Facebooka a nawet maila.

Konto osobiste bez opłat

Do tego wiele innych ciekawych opcji jakie znajdziesz na koncie w Getin Banku na pewno Cię zaintryguje i ucieszy. Warto po wypełnieniu wniosku przekalkować wersję demo dzięki której zaznajomisz się z panelem klienta i poznacz co i jak w nim funkcjonuje …

Jeżeli chcesz mieć konto osobiste bez opłat a nie wiesz w którym banku najlepiej takie konto założyć to doskonale trafiłeś bo na samej górze masz porównanie oraz ranking kont osobistych dzięki któremu wybierzesz najlepsze konto osobiste czy oszczędnościowe dla siebie.

Poniżej oferta Getin Banku. Ten bank również po kliknięciu w załóż konto prowadzi za rękę i podpowiada jak założyć konto bez opłat internetowe w banku.
Na pozostałych stronach znajdziesz inne rodzaje kont w tym konta dla młodzieży czy dzieci.
Dodatkowo każde konto możesz łatwo przekształcić w konto oszczędnościowe i dodatkowo na takim koncie zarobić nieco dodatkowych funduszy.

Millennium Bank – konto osobiste

Warto posiadać oszczędności, nawet najmniejszą kwotę, która będzie zabezpieczać nas w przyszłości.
Jednak, żeby posiadać oszczędności najpierw musimy zacząć oszczędzać. Najlepszym sposobem jest otwarcie konta oszczędnościowego.
Wiele banków reklamuje się sądząc, że to właśnie oni oferują najlepsze konto oszczędnościowe.

Przy dzisiejszej konkurencji na rynku trzeba naprawdę dokładnie przeanalizować wszystkie oferty, aby wybrać tą najlepsza. Często wysokie oprocentowania kont oszczędnościowych są chwilową promocją i mogą się zmienić po kilku miesiącach na znacznie niższe.

Dlatego poniżej zamieszczamy ofertę banku Millennium dotyczącą nie tylko konta oszczędnościowego ale i zwykłego RORu (w tym i dla dzieci i młodzieży) gdzie możecie w prosty sposób sprawdzić czy ta oferta jest rzeczywiście najlepsza na rynku, a o której trąbią wszelkie media dookoła nas.

Konto osobiste z Lwem

Długo się zastanawialiśmy jak opisać ofertę banku ING gdyż zmieniła się ona na przestrzeni ostatnich lat nie do poznania i na prawdę warto się nią zainteresować gdyż nosi ona znamiona obecnie jednej z najlepszych ofert dotyczących kont osobistych w Polsce.
W ofercie tej nie tylko za wypłaty z bankomatów nic nie zapłacimy ale i za każdy przelew zewnętrzny i nie ważne czy dokonamy tego z naszego konta bankowego czy też po przez telefon.

Konto z Lwem – bo tak się nazywa oferuje swoim klientom również wydanie karty debetowej do rachunku za 0 złotych co stawia tą ofertę bardzo wysoko w naszym rankingu kont osobistych.

Nie mniej ciekawe jest konto firmowe które jest jak wiedzą wszyscy przedsiębiorcy niezbędne do prowadzenia każdej działalności gospodarczej. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą i ewentualnie do zamówienia kont przez internet po przez wypełnienie wniosku o konto

Wiele osób zastanawia się z pewnością dlaczego banki oferują nam całkowicie bezpłatne konto internetowe?
Przecież jeśli ono jest bezpłatne to banki nic na tym nie zarabiają.
Faktycznie jest tak, że konta internetowe dla banków nie są praktycznie żadnym kosztem, bo to my całkowicie sami obsługujemy takie konto, bez pomocy pracownika banku.

Bezpłatne konto internetowe jest opłacalne, ponieważ to sposób banku na zdobycie wiernego klienta, który później zaciągnie kredyt, weźmie kartę kredytową, zacznie zakładać lokaty itd.
Do takich wniosku doszedł również Bank ING który oferuje swoim obecnym i przyszłym klientom konto z Lwem w banku na super warunkach. Wystarczy popatrzeć na poniższy opis by zdać sobie sprawę że mamy do czynienia z kontem bankowym który w rankingu jest tuż zaraz za mBankiem i Inteligo.

BANKOMATY ING

Ilość wpłatomatów banku ING przekroczyła już 400 sztuk, z czego 40 stanowią tzw. urządzenia dualne, które umożliwiają zarówno wpłatę pieniędzy jak i wypłatę gotówki. Aktualnie bank proponuje swoim klientom sieć prawie 750 własnych bankomatów oraz ponad 400 wpłatomatów.

Maszyny te funkcjonują w trybie online, tzn. wpłacane pieniądze są natychmiast widoczne na rachunku klienta. Oprócz tego, właściciele Konta Direct w ING mają możliwość bezpłatnego użytkowania wszystkich bankomatów w kraju, czyli z blisko 16 tys. bankomatów na terenie całej Polski.

Do końca roku bank uruchomił 40 stref samoobsługowych, dzięki którym użytkownicy mogą zrealizować transakcje gotówkowe przez cały dzień i całą noc, bez względu na godziny pracy placówki.
W tym momencie w oddziałach ING działa blisko 400 takich stref. Są one również wyposażone w kioski lub stanowiska internetowe, które umożliwiają klientom korzystanie z bankowości elektronicznej.

W takim punkcie można także aktywować system bankowości elektronicznej ING Bank a także pod okiem doradcy klienta zrealizować pierwsze transakcje internetowe.

Konto w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy jest bankiem z dość długą historią. Bank Pocztowy powstał bowiem w 1990 roku w Bydgoszczy – był jednym z pierwszych komercyjnych banków w Polsce. Co dziś może nam zaoferować Bank Pocztowy?
Jak każdy bank w tych czasach Bank Pocztowy posiada bardzo dużą ilość dostępnych kont bankowych, oszczędnościowych i innych, aby dać klientowi to czego dokładnie potrzebuje.

Pocztowe konto standard to jak można się po samej nazwie domyślić – standardowe konto bankowe. Otwarcie konta i jego prowadzenie jest zupełnie darmowe. Mając takie konto możemy również za darmo korzystać z niego przez Internet.

Bezpłatne przelewy za pośrednictwem placówek bankowych, komputera czy tez telefonu są tutaj sporym atutem konta. W związku z tym , ze jest to konto pocztowe, możemy darmowo wpłacać i wypłacać swoje oszczędności na każdej poczcie.

Konto nestor w Banku Pocztowym jest również kontem darmowym (dla emerytów). Jeśli chcemy, aby listonosz dostarczał nam gotówkę bezpośrednio do domu, z pewnością będzie to konto dla nas. Jak w przypadku poprzedniego konta, możemy dwa razy w miesięcy wypłacić pieniądze ze wszystkich bankomatów w kraju zupełnie za darmo. Bezpłatny pakiet sms dostaje każdy, kto założy jakiekolwiek konto w Banku Pocztowym.
Dzięki temu pakietowi, możemy zawsze uzyskać informacje o koncie na przykład: czy oczekiwany przelew doszedł, sprawdzić stan konta lub sprawdzić jego historię. Chcąc przypisać do konta pełnomocnika, również nie ponosimy żadnych opłat.

Co z oszczędnościami? Nowe konto oszczędnościowe w Banku Pocztowym oprocentowane jest do 4,0 proc. w skali rocznej. Takie konto oszczędnościowe jest dla nas całkowicie bezpłatne w prowadzeniu i korzystaniu. Możemy wypłacać środki z konto bez ponoszenia żadnych opłat.

Konto walutowe i nie tylko w Santanderze

Jeżeli interesuje Cię konto walutowe (prowadzone w EURO, USD czy GBP) to naszym zdaniem warto zwrócić uwagę na konto bankowe WBK, które oferuje Bank Zachodni, jest to największa konkurencji dla oferty banku PKO w tej chwili w Polsce.

Jednak tutaj w przypadku kont walutowych, WBK bezkonkurencyjnie wygrywa.
Posiada on także ciekawą ofertę zwykłych kont internetowych – osobistych o czym możecie się przekonać sprawdzając poniższe szczegóły dotyczące tego rodzaju kont. Dodatkowym plusem tej oferty jest możliwość założenia konta dla dzieci zupełnie za darmo.

Ale które konta osobiste bez opłat wybrać?

Oczywiście jest to bardzo proste, wystarczy, że wypełnimy elektroniczny wniosek o konto a następnie spokojnie poczekamy na kuriera który przywiezie nam do podpisu wszystkie niezbędne dokumenty w tym umowę. Dzięki temu szybko staniemy się właścicielami konta internetowego w wybranym banku.

Od tej pory będziemy mogli w każdej chwili sprawdzić stan swojego konta, czy też wykonywać darmowe przelewy.
Wystarczy posiadać dostęp do Internetu. Pamiętajmy, że dzisiaj konto bez opłat nie jest wyjątkiem tylko normą na rynku bankowym. Konto dla studentów także powinno być bezpłatne.