Zdobycie kredytu hipotecznego wcale nie jest tak proste jak się często wydaje autorom rozmaitych poradników. Wcale nie jest tak, że wystarczy po prostu iść do banku i wychodzi się już z pozytywną decyzją kredytową.

Za każdym razem potencjalny kredytobiorca będzie miał przedstawione konkretne warunki kredytu hipotecznego, które musi spełnić,żeby jego wniosek kredytowy w ogóle był rozpatrywany.

Tym bardziej, że spełnienie każdego warunku musi być poświadczone przez odpowiednie dokumenty wymagane przez banki, których zdobycie, jakkolwiek niespecjalnie trudne to jednak często wymaga sporego nakładu czasu. To, ile i jakich warunków spełniamy może mieć wpływ na to w jakiej walucie nasz kredyt hipoteczny dostaniemy, ponieważ dla różnych walut mogą być nieco inne warunki przyznawania kredytu, podobnie zresztą z warunkami spłaty.

Są to jednak szczegóły, o których można się dowiedzieć na tej stronie »

Kredyt hipoteczno-mieszkaniowy z gwarancją najniższej raty to:

  • Prowizja – od 0%.
  • Szybka decyzja kredytowa, bo w 1 dzień, a pieniądze w 10 dni.
  • stare mieszkanie można zostawić w rozliczeniu!
  • Wakacje kredytowe dzięki którym spłatę kredytu bezpłatnie zawiesisz na 6 miesięcy.


Jak wybrać najlepszy kredyt …

Zbadanie zdolności kredytowej czy to w Alior Banku czy w innej placówce bankowej to klucz do sukcesu. Bowiem kalkulator którym dysponuje przedstawiciel banku w rozmowie telefonicznej ma możliwośc też wyliczenia kosztu kredytu oraz dodatkowych opłat jakie towarzyszą mu w trakcie jego przyznawania.

 

Ważne: Wstępna decyzja kredytowa o jaką ubiega się klient wydawana jest w 1 dzień od złożenia przez Klienta pełnego wniosku o kredyt hipoteczny w wybranym oddziale Alior Banku. Wypłata pieniędzy na zakup nieruchomości następuje w ciągu 10 dni od wydania wstępnej decyzji o ile zostały spełnione warunki współpracy Klienta z Aliorem przy wykonaniu warunków koniecznych do uruchomienia pożyczki na dom lub mieszkanie.