Darmowe konto bankowe ? Gdzie go szukać ?

Standardowe konta bankowe powoli odchodzą do lamusa. Teraz każdy chce mieć internetowe darmowe konto bankowe i najlepiej jakby było darmowe. Jednak banki coraz częściej wprowadzają dodatkowe obostrzenia do takich darmowych rachunków osobistych w stylu musisz wykonać obrót kartą w takiej i takiej kwocie by konto internetowe było w pełni darmowe.

Nie inaczej jest też z ofertą PKO BP gdzie by mieć je za „darmo” trzeba spełnić kilka warunków. Oczywiście nie są one jakieś trudne do spełnienia bo każdy z nas otrzymuje wynagrodzenie (w PKO wystarczy 1500zł miesięcznie przelewać na konto) lub jest w stanie wykonać operacji kar bezgotówkowych na kwotę nie mniejszą niż 250 zł miesięcznie.

Dlatego jak widać jest to w pełni darmowe konto internetowe i warto je założyć o ile w innym banku przepłacamy za konto osobiste.
Poniżej dowiesz się jak założyć konto bankowe internetowe – aby zacząć całą procedurę wystarczy wypełnić wniosek o konto a następnie spokojnie poczekać na kuriera z umową i danymi do logowania się do systemu bankowości internetowej.
Jeśli nie jesteś w pełni przekonany do konta bankowego PKO zawsze możesz wejść na tą stronę » no i porównać internetowe konta bankowe online.

0 zł za prowadzenie konta w banku (internetowo).
0 zł za przelewy wykonywane przez sieć internet.
0 zł za kartę debetową do rachunku bankowego.
0 zł za wypłaty z bankomatów określonych w umowie.